Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Özel Nursel Özdemir Rehabilitasyon Merkezinde engelli öğrencilerle buluştu.

Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Özel Nursel Özdemir Rehabilitasyon Merkezinde engelli öğrencilerle buluştu.

Dernek Başkanı Emre Can Arıkan ve dernek üyeleri Nursel Özdemir okulda bir araya geldi. Nursel Özdemir öğrencilerine hediyeler getiren Galatasaray Taraftarlar Dernek Başkan ve üyeleri çocukları sevindirdi. Engelli öğrenci ve ailelerin doyasıya eğlendiği şenliklerde taraftarlar derneğinin hediyelerle çocuklarda büyük sevinç yaşadı. Galatasaray Dernek Başkanı  Emre Can Arıkan “3 Aralık Dünya Engelliler gününde Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrenci ve velileriyle bir araya gelmek bizleri onurlandırdı. Bu anlamlı günü minik kardeşlerimizle birlikte geçirdik. Tarifsiz bir mutluluk yaşadık dedi. Nursel Özdemir Kurumları adına Salih DÜNDAR “3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinliklerini geleneksel hale getirdiklerini, bu yıl da yaptığımız şenliğe tüm öğrenci ve velilerinin katılım gösterdiğini söyledi. Salih Dündar herkesin birer engelli adayı olduğunu belirterek, “Hayatın gerçeği biz engelliler ile beraber yaşamak zorundayız. Yıl içinde birçok etkinlik yapıyoruz ama en azından engellilerin hatırlandığı bu özel günde öğrencilerimizin yüzünü bir kez daha güldürmek istedik. Bizler bu etkinliğe destek vermek isteyen Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneğine çok teşekkür ederiz. Öğrencilerimize Galatasaray tişört ve kalem vermeleri onlar kadar bizleri de mutlu etti. Galatasaray tişört, kalem ve dernek tarafından ikram edilen meyve suyunu alan öğrencilerimizin sevincini Galatasaray marşıyla hep birlikte yaşadık. Üyesi olduğum Galatasaray Dernek başkanımız Emre Can Arıkan ve dernek üyelerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.